1PPHU-T Długpol
         Ryszard Długołęcki,
         ul. Lubiejewska 63
         07-300 Ostrów Mazowiecka
2 tel.: 29 74 536 31
3 e-mail:

Jeżeli kontaktujecie się Państwo poza godzinami pracy, prosimy o e-mail na adres: Dziękujemy!

Co w chodzi w zakres usług wulkanizacyjnych...

Bezpieczne poruszanie się po drodze jest wynikiem wielu elementów. Na niektóre z nich nie mam większego wpływu. Są jednak i takie czynniki, które zależą od nas i od naszej dbałości. Jednym z nich jest stan techniczny wykorzystywanego pojazdu i sprawność wszystkich jego części.

Duże znaczenie ma m.in. stan ogumienia. Jak dowodzą badania to właśnie on ma wpływ na naszą przyczepność, zdolność do sprawnego kierowania, a co za tym idzie także na bezpieczeństwo - zarówno nasze, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Nic więc dziwnego, że istotne znaczenie ma korzystanie z profesjonalnych usług wulkanizacyjnych.

Nasza oferta

Jeśli szukasz profesjonalistów z zakresu usług wulkanizacyjnych, skorzystaj z naszej oferty. Zajmujemy się usługami wulkanizacyjnymi związanymi z montażem oraz wyważaniem kół. Oprócz renowacji felg stalowych i aluminiowych proponujemy także renowację i czyszczenie ogumienia, a w razie konieczności - naprawę.

Każdy pojazd, który trafia do naszego salonu jest poddawany dokładnym oględzinom. Na podstawie oceny jego stanu technicznego ustalamy zakres czynności do zrealizowania.

Proponujemy m.in. :

  • - sprzedaż opon nowych i używanych,
  • - sezonowe przechowywanie opon,
  • - montaż i wyważanie kół,
  • - renowację felg stalowych i aluminiowych,
  • - wymianę klocków i tarcz.

ZAPRASZAMY...

Do góry