Stacja
Kontroli Pojazdów

Przez lata działalności zdołaliśmy skompletować sprzęt, którym zdiagnozujemy i skasujemy błędy pojawiające się na deskach rozdzielczych.

Warsztat samochodowy

Dla nas samochody to sposób na życie zrodzony z pasji do motoryzacji i mechaniki. Prowadzimy serwis samochodów osobowych wszystkich marek.

Wulkanizacja     

Gwarantujemy solidną realizację usług.

Faktem jest, że nie jeżdżę tylko po to, aby dostać się z punktu A do punktu B. Lubię odczuwać reakcje samochodu, stając się jego częścią.


Enzo Ferrari

Ostrów Mazowiecka

Diagnostyka

Analiza i kasowanie błędów profesjonalnymi testerami. Procedury serwisowe. Kodowanie. Aktualizacja sterowników.

Komorowo

Mechanika samochodowa

W naszym serwisie obsługujemy wszystkie marki i typy aut osobowych. Wykonujemy remonty silników zarówno benzynowych jak i diesla.

Komorowo

Wulkanizacja

Wymiana opon ze starych na nowe oraz sezonowa wymiana opon, naprawę ogumienia, komputerowe wyważanie kół.

Twój warsztat ...

Jesteśmy serwisem samochodowym godnym zaufania i dbamy o jakość świadczonych usług. Wprowadziliśmy kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej w naszej stacji, obejmującą także naprawy układów klimatyzacji.

Chcielibyśmy zwrócić uwagę na atrakcyjne ceny naszych usług. Posiadamy wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt do weryfikacji usterek elektroniki komputerowej.

WULKANIZACJA

Kilka słów o wulkanizacji...
Uszkodzona opona, skrzywiona felga, najechanie na gwóźdź – awaria ogumienia może się nam przydarzyć praktycznie wszędzie, skutecznie uniemożliwiając dalszą jazdę. Jesteśmy profesjonalnym warsztatem, w którym oferujemy fachową obsługę od ręki, dbając o to, aby żadna przykra niespodzianka nie zatrzymała Państwa w trasie.

Prowadzimy sprzedaż nowych i używanych opon renomowanych firm do wszystkich typów samochodów osobowych dostawczych i motocykli.

Myjnia
TOP